درباره ما

ایده تولید داروی مشابه خارجی با ابزار های پیشرفته و بروز دنیا، که شامل برخی از حلقه های مفقوده سیستم تولید و توزیع مکمل و دارو باشد، از سال‌ها قبل در ذهن بنیانگذار هلدینگ نیک آسا شکل گرفته بود.

اولین گام‌های رسیدن به این اهداف خلاقانه در ابتدای سال 1396 با تاسیس شرکت نیک آسا فارمد برداشته شد، و اکنون با گذشت 4 سال، شرکت نیک آسا فارمد، شرکت مادر هلدینگ نیک آسا و با 8 شرکت زیر مجموعه دیگر است، که هر یک جایگاه ویژه‌ای در زنجیره تامین دارند.

فراهم نمودن محصولات سلامت محور با کیفیت ممتاز که پس از یک بار مواجهه یا مصرف این کالا و خدمات سبب بهبود وضعیت در مصرف کننده بشود، یکی از اهداف اصلی مجموعه نیک آسا می‌باشد. کیفیت، سلامت و بالابودن سطح دقت تولید از ویژگی های محصولات نیک آسا فارمد است.

تولید مجموعه کاملی از مکمل های مورد نیاز برای سلامتی و رشد کودکان با طعم و بسته بندی مناسب، کوششی مهم و موثر در راستای کاستن از همان حلقه‌‌های مفقود است.

 

مجموعه نیک آسا مبادرت به ایجاد و احداث واحدهای مختلف برای تولید داروهای ویژه نموده است، تا در کنار تولید محصولاتی که منجر به پیشگیری از ابتلا به بسیاری از بیمارهای شایع قرن حاضر می‌شوند، با تکیه بر توان متخصصین خود و همچنین پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های تولید، فرآورده‌های درمانی با کیفیت قابل رقابت با برندهای مطرح جهانی را بومی سازی کنند.

زندگی در محیط‌های پر استرس و آلوده شهری، رژیم های غذایی نادرست و سبک زندگی کم تحرک، سبب ضعف سیستم ایمنی، افزایش وزن و ابتلا به انواع بیماری‌های ناشی از نقص یا ضعف سیستم ایمنی و متابولیک شده است.

این مسائل ما را بر آن داشت تا برای کمک به پیشگیری و درمان این بیماری‌ها و نارسائیها، با افتخار، مجموعه موثری از انواع مکمل‌های سنتیک و طبیعی را برای مصرف بزرگسالان عرضه کنیم. به صراحت می توان گفت، نیک آسا فارمد یکی از برترین تولید کنندگان دارو و مکمل های باکیفیت در سراسر کشور است.

اهداف ما:

هدف ما این است که یکی از نوآورترین، با کیفیت‌ترین و قابل اعتمادترین شرکت‌های تولید محصولات سلامت محور در کشور و خاورمیانه باشیم. ارزش‌های ما:

ارزش های ما احترام، صداقت و حفظ و ارتقا سلامتی مصرف کنندگان، مسئولیت پذیری در قبال تمامی ذینفعان، خلاقیت، نوآوری و کار تیمی در راستای توسعه پایدار است. ماموریت ما:

ما می توانیم با محصولات سلامت محور جدید، متمایز و با کیفیت باشیم و برای رسیدن به این هدف، به دانش علمی، مسئولیت پذیری اجتماعی و تکیه بر سرمایه های کارکنان و متخصصان متعهد خود متکی هستیم.

0
پروانه مکمل
0
پروانه دارویی

دکتر محمد کشمیری ثابت

مدیر عامل

دکتر کاترین حقیقی

قائم مقام

مهندس حمید بیگدلی

معاونت مالی و اقتصادی

مهندس پریسا پهلوانی

معاونت تضمین کیفیت

دکتر پردیس کلانتریان

مسئول فنی و دارویی

مهندس مسعود صادقی

معاون امور صنعتی

داروسازی نیک آسا فارمد، تولید کننده دارو و مکمل

ما از کوکی ها برای بهبود کارکردن شما با سایت استفاده می کنیم. با کلیک کردن بر روی دکمه رو به رواستفاده ما از کوکی ها را پذیرفته اید.
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.