اخبار

حضور گروه نیک آسا در پنجمین رویداد فارمکس

هلدینگ نیک آسا در نمایشگاه فارمکس 5

گروه نیک آسا با افزودن یک شرکت جدید به جمع 8 شرکت قبلی در نمایشگاه فارمکس شرکت کرد. شرکت تجاری “Nikasa general Trading” در کنار هشت شرکت دیگر و دوش به دوش آنها در نمایشگاه حضور داشت. نیک آسا فارمد”، نیک آسا پلیمر، نیک طعام فرتاک، نیک آسا مهام نوین، نیک آزما، نیک آسا تجارت، سلامت سازان پارمیس و پخش سراسری آوا دارو، دیگر شرکت های گروه نیک آسا می باشند. نیک آسا جنرال تریدینگ در شهر دبی فعال بوده و به امور بازرگانی، واردات و صادرات در زمینه های مختلف مشغول به فعالیت می باشد.

نمایشگاه فارمکس یکی از رویدادهای بزرگ در حوزه دارویی و مواد و تجهیزات مرتبط با این صنعت است. پنجمین دوره فارمکس در مرکز نمایشگاهی “ایران مال” از تاریخ 31 مرداد ماه تا 3 شهریور 1402 به مدت چهار روز برگزار گردید.

گروه نیک آسا نیر در حوزه تامین مواد اولیه و رونق تجارت شرکت های زیر مجموعه خود، در این نمایشگاه شرکت نمود. حضور تولیدکنندگان محصولات مرتبط، واردکنندگان مواد اولیه، شرکت های دانش بنیان و … در مجموع انرژی مضاعفی به نیروی متخصص و فعال این گروه جوان و خوش فکر افزود.

سید محمد کشمیری، مدیر عامل گروه نیک آسا و دکتر کاترین حقیقی، قائم مقام مدیرعامل در این رویداد حضوری پررنگ داشتند. مدیرعامل نیک آسا به مانند همیشه، پاسخگوی مراجعین محترم در کل ایام نمایشگاه، در جلساتی پیاپی و نفس گیر بودند. دکتر کشمیری با چهره ای همیشه خندان و پر انرژی، پذیرای میهمانان بود. در تمامی جلسات حضور داشت و گاها میهمانان را در بخشهای  مختلف غرفه مشایعت می کرد. دکتر حقیقی، قائم مقام خوشرو و خوش سخن گروه نیک آسا، در تمامی بحث های تخصصی حضور داشت. دکتر حقیقی دوش به دوش کارشناسان و متخصصان مباحث را پیگیری و به نتیجه می رساند. همچنین مدیران و پرسنل بخش های واحد بازرگانی، فروش، فنی مهندسی، تحقیق و توسعه، بازاریابی و تبلیغات در لحظه به لحظه نمایشگاه، همراه و درکنار هم، مجموعه ای پویا و پرانرژی را تشکیل داده بودند.

در پایان نمایشگاه فارمکس، به پاس حمایت های گروه نیک آاسا، به عنوان اسپانسر نمایشگاه، با لوحی، بصورت یادبود، از دکتر کشمیری تقدیر و تشکر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *